Plaatje bij het artikel van OBS De Salto

Team

Bekijk het team van onze school hieronder.

Meer lezen over Mieke van Waas

Mieke van Waas

Directeur

Aanwezig 3 dagen per week 

directeur@obsdesalto.nl

Meer lezen over Annegeert Vos

Annegeert Vos

Leerkracht gr. 1/2

Aanwezig op:

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Vrijdag

a.vos@obsdesalto.nl

 

 

Meer lezen over Daniëlle Grootveld

Daniëlle Grootveld

Leerkracht groep 1/2, intern begeleider

Aanwezig op:

  • Maandag
  • Woensdag
  • Donderdag

zorg@obsdesalto.nl voor Interne begeleiding of d.grootveld@obsdesalto.nl

 

Meer lezen over Annemarie Grooters

Annemarie Grooters

Leerkracht gr. 3/4, leescoördinator

Aanwezig op:

  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag

a.grooters@obsdesalto.nl

Meer lezen over Karin Baan

Karin Baan

Leerkracht gr. 5/6, stagecoördinator

Aanwezig op:

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Vrijdag

k.baan@obsdesalto.nl

Meer lezen over Nursen Korkmaz

Nursen Korkmaz

Leerkracht gr. 7/8

Nursen is leerkracht van groep 7/8 en aanspreekpunt bij afwezigheid van de directeur.

Aanwezig op:

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag

n.korkmaz@obsdesalto.nl

Meer lezen over Marleen Sibma

Marleen Sibma

Leerkracht 3/4 en 7/8

Aanwezig op:

  •  Maandag 
  • Donderdag
  • Vrijdag

m.sibma@obsdesalto.nl

Meer lezen over Jeanette Raben

Jeanette Raben

Leerkracht gr. 5/6

Aanwezig op:

  • Donderdag

j.raben@obsdesalto.nl

Meer lezen over Eva Bosch

Eva Bosch

ICT-er

 Aanwezig op:

  • Woensdag om de week

e.bosch@roostwente.nl

Deel deze pagina: